General information
| Year | 2013 - |
| Brand | BMW |
| Engine | 25d 2.0d AT (218 HP) 4WD |
| Body type | SUV |
| Model | X5 (F15) |
| Doors | 5 |
| Seats | 5 |
Body Features
| Length | 4886 mm |
| Width | 1938 mm |
| Height | 1762 mm |
| Wheelbase | 2933 |
| Weight | 1762 kg |
| Max width | 2750 kg |
| Boot capacity | 1870 l |
Engine Transmission
| Engine | 1995 |
| Engine kw | 160 kw |
| Engine hp | 214 hp |
| Torque | 160 N*m/rpm |
| Fuel supply | Common rail |
| Cylinders | 4 |
| Cylinders diameter | - |
| Valves in cylinders | 4 |
| Gears | 8 |
| Fuel | Diesel |
| Fuel capacity | 85 liters |
| Eco standart | EURO VI |
Chassis
| ABS | - |
| Front brakes | - |
| Rear brakes | - |
| Tires | 255/55 R18 |
| Wheels | - |
Running Features
| Max speed | 220 km/h |
| Acceleration | 8.2 s |
| Fuel town | 6.8 l/100km |
| Fuel road | 5.4 l/100km |
| Fuel average | 5.9 l/100km |
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
2 years ago
year ago
year ago
year ago
year ago
year ago
year ago
year ago
year ago
year ago
year ago
year ago
year ago
year ago
year ago
year ago
11 months ago
10 months ago
5 months ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
27 days ago
26 days ago
26 days ago
26 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
24 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
22 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
21 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
20 days ago
19 days ago
19 days ago
19 days ago
19 days ago
19 days ago
19 days ago
19 days ago
19 days ago
19 days ago
18 days ago
18 days ago
18 days ago
18 days ago
18 days ago
18 days ago
18 days ago
18 days ago
18 days ago
18 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
17 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
14 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
11 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
8 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
7 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
6 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
5 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
4 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
3 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
2 days ago
day ago
day ago
day ago
day ago
day ago
day ago
day ago
day ago
day ago
day ago
19 hours ago
19 hours ago
19 hours ago
19 hours ago
19 hours ago
16 hours ago
16 hours ago
16 hours ago
16 hours ago
15 hours ago