Genel bilgi
| Yıl | 1999 - 2005 |
| Marka | Alfa Romeo |
| Motor | 2.0 CDT (115 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | 75 (RJ) |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4747 mm |
| Genişlik | 1778 mm |
| Yükseklik | 1424 mm |
| Dingil açıklığı | 2746 |
| Ağırlık | 1424 kg |
| maksimum genişlik | 2030 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1951 |
| Motor kw | 84 kw |
| Motor hp | 113 hp |
| dönme momenti | 84 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 84 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 65 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 195/65R15 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 193 km/h |
| Hızlanma | 11.7 s |
| Yakıt kasabası | 7.7 l/100km |
| Yakıt yol | 4.7 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 6.1 l/100km |