Genel bilgi
| Yıl | 1998 - 2003 |
| Marka | Alpina |
| Motor | 4.6 i V8 32V Switchtronic (347 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | B10 (E39) |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4775 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1415 mm |
| Dingil açıklığı | 2830 |
| Ağırlık | 1415 kg |
| maksimum genişlik | 2080 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 4619 |
| Motor kw | 254 kw |
| Motor hp | 340 hp |
| dönme momenti | 254 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 93 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 70 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/45 R17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 262 km/h |
| Hızlanma | 6.3 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 13.3 l/100km |