Genel bilgi
| Yıl | 1993 - 1997 |
| Marka | Alpina |
| Motor | 4.0 i V8 32V (315 HP) |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | B10 Touring (E34) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4720 mm |
| Genişlik | 1751 mm |
| Yükseklik | 1400 mm |
| Dingil açıklığı | 2761 |
| Ağırlık | 1400 kg |
| maksimum genişlik | 2275 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 3982 |
| Motor kw | 231 kw |
| Motor hp | 310 hp |
| dönme momenti | 231 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 89 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 80 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/45-265/40 ZR 17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 263 km/h |
| Hızlanma | 6.7 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 11.8 l/100km |