Genel bilgi
| Yıl | 2007 - - |
| Marka | Alpina |
| Motor | 3.0i Biturbo (360 HP) Swtch -Tronic |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | B3 Cabrio (E93) |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4580 mm |
| Genişlik | 1782 mm |
| Yükseklik | 1395 mm |
| Dingil açıklığı | 2760 |
| Ağırlık | 1395 kg |
| maksimum genişlik | 2200 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2997 |
| Motor kw | 264 kw |
| Motor hp | 354 hp |
| dönme momenti | 264 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 84 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 63 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 245/40R18ZR ?????, 265/40R18ZR ??? |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 280 km/h |
| Hızlanma | 5 s |
| Yakıt kasabası | 14 l/100km |
| Yakıt yol | 7.2 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 9.7 l/100km |