Genel bilgi
| Yıl | 1996 - 1999 |
| Marka | Alpina |
| Motor | 3.2 i 24V (250 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | B3 Coupe (E36) |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4433 mm |
| Genişlik | 1710 mm |
| Yükseklik | 1346 mm |
| Dingil açıklığı | 2700 |
| Ağırlık | 1346 kg |
| maksimum genişlik | 1850 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2997 |
| Motor kw | 183 kw |
| Motor hp | 245 hp |
| dönme momenti | 183 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 86 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 65 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/40 - 265/35 ZR17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 255 km/h |
| Hızlanma | 6.1 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 9.4 l/100km |