Genel bilgi
| Yıl | 2005 - 2008 |
| Marka | Alpina |
| Motor | 4.4i (500 HP) Switch-Tronic |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | B5 (E60) |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4841 mm |
| Genişlik | 1846 mm |
| Yükseklik | 1468 mm |
| Dingil açıklığı | 2888 |
| Ağırlık | 1468 kg |
| maksimum genişlik | 2260 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 4398 |
| Motor kw | 367 kw |
| Motor hp | 492 hp |
| dönme momenti | 367 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 92 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 70 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 245/35R20 ?????, 285/30R20 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 314 km/h |
| Hızlanma | 4.7 s |
| Yakıt kasabası | 18.6 l/100km |
| Yakıt yol | 8.7 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 12.3 l/100km |