Genel bilgi
| Yıl | 2011 - - |
| Marka | Alpina |
| Motor | 4.4 BiT (540 Hp) |
| Vücut tipi | SUV |
| model | B5 (F10) |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4905 mm |
| Genişlik | 1860 mm |
| Yükseklik | 1469 mm |
| Dingil açıklığı | 2968 |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 4395 |
| Motor kw | 396 kw |
| Motor hp | 531 hp |
| dönme momenti | 396 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 70 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 320 km/h |
| Hızlanma | 4.5 s |
| Yakıt kasabası | 15 l/100km |
| Yakıt yol | 7.9 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 10.5 l/100km |