Genel bilgi
| Yıl | 2010 - - |
| Marka | Bentley |
| Motor | 6.8 V8 (505 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Mulsanne II |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5575 mm |
| Genişlik | 2208 mm |
| Yükseklik | 1521 mm |
| Dingil açıklığı | 3266 |
| Ağırlık | 1521 kg |
| maksimum genişlik | 3090 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 6752 |
| Motor kw | 370 kw |
| Motor hp | 496 hp |
| dönme momenti | 370 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | 8 |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 96 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 296 km/h |
| Hızlanma | 5.3 s |
| Yakıt kasabası | 26.3 l/100km |
| Yakıt yol | 11.5 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 16.9 l/100km |