Genel bilgi
| Yıl | 2014 - |
| Marka | BMW |
| Motor | 50i 4.4 AT (450 HP) 4WD |
| Vücut tipi | SUV |
| model | X6 II (F16) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4909 mm |
| Genişlik | 1989 mm |
| Yükseklik | 1702 mm |
| Dingil açıklığı | 2933 |
| Ağırlık | 1702 kg |
| maksimum genişlik | 2885 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 1525 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 4395 |
| Motor kw | 330 kw |
| Motor hp | 442 hp |
| dönme momenti | 330 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 88,3 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 8 |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 85 liters |
| Eko standart | Euro 6 |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 255/50 R19 |
| Tekerlekler | 19X9J |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 4.8 s |
| Yakıt kasabası | 13 l/100km |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |