Genel bilgi
| Yıl | 1989 - 1993 |
| Marka | Chevrolet |
| Motor | 4.3 V6 (161 HP) |
| Vücut tipi | - |
| model | Blazer I |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4491 mm |
| Genişlik | 1661 mm |
| Yükseklik | 1633 mm |
| Dingil açıklığı | - |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 4293 |
| Motor kw | 118 kw |
| Motor hp | 158 hp |
| dönme momenti | 118 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | - |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 101,9 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-80 |
| Yakıt Kapasitesi | - |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |