Genel bilgi
| Yıl | 1994 - - |
| Marka | Chevrolet |
| Motor | 4.3 i V6 (5 dr) 4 WD (193 HP) |
| Vücut tipi | SUV |
| model | Blazer II |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4602 mm |
| Genişlik | 1772 mm |
| Yükseklik | 1702 mm |
| Dingil açıklığı | 2718 |
| Ağırlık | 1702 kg |
| maksimum genişlik | 2440 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 4300 |
| Motor kw | 142 kw |
| Motor hp | 190 hp |
| dönme momenti | 142 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 101,6 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-92 |
| Yakıt Kapasitesi | 68 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/75 R15 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 160 km/h |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |