Genel bilgi
| Yıl | 2013 - |
| Marka | Citroen |
| Motor | 1.6d MT (92 HP) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | C3 II Facelift |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3941 mm |
| Genişlik | 1728 mm |
| Yükseklik | 1524 mm |
| Dingil açıklığı | 2466 |
| Ağırlık | 1524 kg |
| maksimum genişlik | 1625 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 287 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 1560 |
| Motor kw | 67 kw |
| Motor hp | 90 hp |
| dönme momenti | 67 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 75 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 50 liters |
| Eko standart | EURO V |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 185/65 R15 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 182 km/h |
| Hızlanma | 11.5 s |
| Yakıt kasabası | 3.9 l/100km |
| Yakıt yol | 3.1 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 3.4 l/100km |
yıl önce
yıl önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
gün önce
gün önce