Genel bilgi
| Yıl | 2002 - - |
| Marka | Citroen |
| Motor | 1,1i (61 HP) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | C3 (Mk I) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3850 mm |
| Genişlik | 1670 mm |
| Yükseklik | 1520 mm |
| Dingil açıklığı | 2460 |
| Ağırlık | 1520 kg |
| maksimum genişlik | 1465 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1124 |
| Motor kw | 45 kw |
| Motor hp | 60 hp |
| dönme momenti | 45 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 70 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 45 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 165/70 R14 |
| Tekerlekler | 5J x 14 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 157 km/h |
| Hızlanma | 17.3 s |
| Yakıt kasabası | 7.8 l/100km |
| Yakıt yol | 5 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 6 l/100km |