Genel bilgi
| Yıl | 2002 - - |
| Marka | Citroen |
| Motor | 1,4 HDi 16V (92 HP) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | C3 (Mk I) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3850 mm |
| Genişlik | 1670 mm |
| Yükseklik | 1520 mm |
| Dingil açıklığı | 2460 |
| Ağırlık | 1520 kg |
| maksimum genişlik | 1501 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1398 |
| Motor kw | 67 kw |
| Motor hp | 90 hp |
| dönme momenti | 67 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 73,7 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 45 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 165/70 R14 |
| Tekerlekler | 5J x 14 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 183 km/h |
| Hızlanma | 12.9 s |
| Yakıt kasabası | 5.3 l/100km |
| Yakıt yol | 3.7 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 4.3 l/100km |