Genel bilgi
| Yıl | 2003 - 2008 |
| Marka | Citroen |
| Motor | 1.4 i 16V (90 HP) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | C3 (Mk I) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3850 mm |
| Genişlik | 1670 mm |
| Yükseklik | 1520 mm |
| Dingil açıklığı | 2460 |
| Ağırlık | 1520 kg |
| maksimum genişlik | 1515 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1361 |
| Motor kw | 66 kw |
| Motor hp | 88 hp |
| dönme momenti | 66 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 75 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 45 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 185/60 R15 |
| Tekerlekler | 5.5J x 15 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 180 km/h |
| Hızlanma | 14.5 s |
| Yakıt kasabası | 7.6 l/100km |
| Yakıt yol | 5 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 6 l/100km |