Genel bilgi
| Yıl | 2009 - - |
| Marka | Citroen |
| Motor | 1.6 VTi (120 H.p.) |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | C3 Picasso |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4078 mm |
| Genişlik | 1766 mm |
| Yükseklik | 1613 mm |
| Dingil açıklığı | 2540 |
| Ağırlık | 1613 kg |
| maksimum genişlik | 1753 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 88 kw |
| Motor hp | 118 hp |
| dönme momenti | 88 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 50 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 195/65R16T |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 188 km/h |
| Hızlanma | 11.7 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 6.9 l/100km |