Genel bilgi
| Yıl | 1993 - 2000 |
| Marka | Daihatsu |
| Motor | 1.3 i TS (75 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Charade IV Com (G200) |
| Kapılar | 3 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3780 mm |
| Genişlik | 1620 mm |
| Yükseklik | 1390 mm |
| Dingil açıklığı | 2395 |
| Ağırlık | 1390 kg |
| maksimum genişlik | 1350 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1296 |
| Motor kw | 55 kw |
| Motor hp | 74 hp |
| dönme momenti | 55 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 76 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-80 |
| Yakıt Kapasitesi | 50 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 155 R 13 S |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 153 km/h |
| Hızlanma | 12.7 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 6.7 l/100km |
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
saat önce