Genel bilgi
| Yıl | 2013 - |
| Marka | FAW |
| Motor | 2.0d CVT (136 HP) |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | A6 Avant (C7) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4926 mm |
| Genişlik | 1874 mm |
| Yükseklik | 1461 mm |
| Dingil açıklığı | 2912 |
| Ağırlık | 1461 kg |
| maksimum genişlik | 2165 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 565 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 1968 |
| Motor kw | 100 kw |
| Motor hp | 134 hp |
| dönme momenti | 100 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 81 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 65 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 225/55 R17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 200 km/h |
| Hızlanma | 10.4 s |
| Yakıt kasabası | 6.1 l/100km |
| Yakıt yol | 4.5 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 5.1 l/100km |