Genel bilgi
| Yıl | 2011 - |
| Marka | FAW |
| Motor | 3.0d AT (204 HP) 4WD |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | A6 Avant (C7) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4926 mm |
| Genişlik | 1874 mm |
| Yükseklik | 1461 mm |
| Dingil açıklığı | 2912 |
| Ağırlık | 1461 kg |
| maksimum genişlik | 2420 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 565 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 2967 |
| Motor kw | 150 kw |
| Motor hp | 201 hp |
| dönme momenti | 150 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 83,0 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 7 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 65 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 225/55 R17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 230 km/h |
| Hızlanma | 7.2 s |
| Yakıt kasabası | 6.8 l/100km |
| Yakıt yol | 5.1 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 5.8 l/100km |