Genel bilgi
| Yıl | 2015 - |
| Marka | Ferrari |
| Motor | 3.9 AT (670 HP) |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | 488 GTB Coupe |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 2 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4568 mm |
| Genişlik | 1952 mm |
| Yükseklik | 1213 mm |
| Dingil açıklığı | 2650 |
| Ağırlık | 1213 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 3902 |
| Motor kw | 491 kw |
| Motor hp | 658 hp |
| dönme momenti | 491 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 7 |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 78 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 245/35/R20, 305/30/R20 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 330 km/h |
| Hızlanma | 3 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
ay önce
ay önce
ay önce