Genel bilgi
| Yıl | 2010 - - |
| Marka | Ferrari |
| Motor | 6.0T V12 (670Hp) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | 599 GTO |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4665 mm |
| Genişlik | 1935 mm |
| Yükseklik | 1336 mm |
| Dingil açıklığı | 2750 |
| Ağırlık | 1336 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 5999 |
| Motor kw | 491 kw |
| Motor hp | 658 hp |
| dönme momenti | 491 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | 92 mm |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 105 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 245/40 R19-305/35 R20 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 325 km/h |
| Hızlanma | 3.6 s |
| Yakıt kasabası | 32.7 l/100km |
| Yakıt yol | 14.7 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 21.3 l/100km |
yıl önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce