Genel bilgi
| Yıl | 1994 - 1999 |
| Marka | Fiat |
| Motor | 60 SX 1.2 (60 HP) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | Punto I (176) |
| Kapılar | 3 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3760 mm |
| Genişlik | 1625 mm |
| Yükseklik | 1445 mm |
| Dingil açıklığı | 2450 |
| Ağırlık | 1445 kg |
| maksimum genişlik | 1400 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1242 |
| Motor kw | 44 kw |
| Motor hp | 59 hp |
| dönme momenti | 44 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | - |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 70,8 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 47 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 165/65 R14 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 150 km/h |
| Hızlanma | 17.5 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 6.8 l/100km |
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
gün önce