Genel bilgi
| Yıl | 2002 - - |
| Marka | Fiat |
| Motor | 3.0 V6 24V (204 HP) |
| Vücut tipi | Estate |
| model | Ulysse II (179) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4730 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Yükseklik | 1750 mm |
| Dingil açıklığı | 2825 |
| Ağırlık | 1750 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2946 |
| Motor kw | 150 kw |
| Motor hp | 201 hp |
| dönme momenti | 150 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 87 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 80 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 205/65 R15 |
| Tekerlekler | 6.5J x 15 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 205 km/h |
| Hızlanma | 10.2 s |
| Yakıt kasabası | 15.8 l/100km |
| Yakıt yol | 9 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 11.5 l/100km |