Genel bilgi
| Yıl | 2007 - 2010 |
| Marka | Ford |
| Motor | 1.6d MT (109 HP) |
| Vücut tipi | Compact MPV |
| model | C-MAX I Facelift |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4372 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1588 mm |
| Dingil açıklığı | 2640 |
| Ağırlık | 1588 kg |
| maksimum genişlik | 1920 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 1620 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 1560 |
| Motor kw | 80 kw |
| Motor hp | 107 hp |
| dönme momenti | 80 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 75 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 55 liters |
| Eko standart | EURO IV |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 205/55 R16 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 185 km/h |
| Hızlanma | 11.3 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |