Genel bilgi
| Yıl | 2007 - 2010 |
| Marka | Ford |
| Motor | 2.0d AT (136 HP) |
| Vücut tipi | Compact MPV |
| model | C-MAX I Facelift |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4372 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1595 mm |
| Dingil açıklığı | 2640 |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | 1620 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 1997 |
| Motor kw | 100 kw |
| Motor hp | 134 hp |
| dönme momenti | 100 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 85 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 55 liters |
| Eko standart | EURO IV |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |