Genel bilgi
| Yıl | 2004 - 2009 |
| Marka | Ford |
| Motor | 1.6d MT (90 HP) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | Fiesta V Hatchback |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3917 mm |
| Genişlik | 1683 mm |
| Yükseklik | 1417 mm |
| Dingil açıklığı | 2487 |
| Ağırlık | 1417 kg |
| maksimum genişlik | 1610 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 947 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 1560 |
| Motor kw | 66 kw |
| Motor hp | 88 hp |
| dönme momenti | 66 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 75 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 45 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 195/50 R14 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 180 km/h |
| Hızlanma | 11.9 s |
| Yakıt kasabası | 5.4 l/100km |
| Yakıt yol | 4.1 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |