Genel bilgi
| Yıl | 2012 - |
| Marka | Ford |
| Motor | 1.6 AT (182 HP) 4WD |
| Vücut tipi | SUV |
| model | Kuga II |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4524 mm |
| Genişlik | 1838 mm |
| Yükseklik | 1745 mm |
| Dingil açıklığı | 2690 |
| Ağırlık | 1745 kg |
| maksimum genişlik | 2220 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 165 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 1596 |
| Motor kw | 133 kw |
| Motor hp | 178 hp |
| dönme momenti | 133 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 79,0 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | - |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/55 R17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 200 km/h |
| Hızlanma | 9.7 s |
| Yakıt kasabası | 10.3 l/100km |
| Yakıt yol | 6.3 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 7.7 l/100km |