Genel bilgi
| Yıl | 2013 - |
| Marka | Ford |
| Motor | 2.0d AT (163 HP) 4WD |
| Vücut tipi | SUV |
| model | Kuga II |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4524 mm |
| Genişlik | 1838 mm |
| Yükseklik | 1745 mm |
| Dingil açıklığı | 2690 |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | 165 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 1997 |
| Motor kw | 120 kw |
| Motor hp | 161 hp |
| dönme momenti | 120 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 85,0 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | - |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/55 R17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 196 km/h |
| Hızlanma | 10.4 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 6.2 l/100km |