Genel bilgi
| Yıl | 2009 - |
| Marka | Geely |
| Motor | 1.5 MT (98 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Emgrand EC7 Sedan |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4635 mm |
| Genişlik | 1789 mm |
| Yükseklik | 1470 mm |
| Dingil açıklığı | 2650 |
| Ağırlık | 1470 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1498 |
| Motor kw | 72 kw |
| Motor hp | 96 hp |
| dönme momenti | 72 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | - |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 50 liters |
| Eko standart | EURO IV |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 205/65 R15 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 165 km/h |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 6 l/100km |