Genel bilgi
| Yıl | 2009 - |
| Marka | Geely |
| Motor | 1.8 MT (126 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Emgrand EC7 Sedan |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4635 mm |
| Genişlik | 1789 mm |
| Yükseklik | 1470 mm |
| Dingil açıklığı | 2650 |
| Ağırlık | 1470 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1792 |
| Motor kw | 92 kw |
| Motor hp | 123 hp |
| dönme momenti | 92 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-92 |
| Yakıt Kapasitesi | 50 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 205/65 R15 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 185 km/h |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | 10 l/100km |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
ay önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce