Genel bilgi
| Yıl | 1998 - 2007 |
| Marka | Geo |
| Motor | 1.3 LSi (79 HP) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | Metro Sedan (MR226) |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4170 mm |
| Genişlik | 1590 mm |
| Yükseklik | 1410 mm |
| Dingil açıklığı | 2360 |
| Ağırlık | 1410 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1299 |
| Motor kw | 58 kw |
| Motor hp | 78 hp |
| dönme momenti | 58 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 74 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 39 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 155/80 R13 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 165 km/h |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | 6.1 l/100km |
| Yakıt yol | 5.5 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |