Genel bilgi
| Yıl | 1997 - - |
| Marka | Holden |
| Motor | 1.6 i 16V (106 HP) |
| Vücut tipi | Cabrio |
| model | Combo (B91) |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 2 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4015 mm |
| Genişlik | 1610 mm |
| Yükseklik | - |
| Dingil açıklığı | 2430 |
| Ağırlık | 0 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 78 kw |
| Motor hp | 105 hp |
| dönme momenti | 78 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | - |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 46 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 195/45 R16 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 190 km/h |
| Hızlanma | 11 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 8.7 l/100km |