Genel bilgi
| Yıl | 2012 - |
| Marka | Holden |
| Motor | 1.4 MT (120 HP) CNG |
| Vücut tipi | Compact MPV |
| model | Combo D |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4390 mm |
| Genişlik | 1831 mm |
| Yükseklik | 1845 mm |
| Dingil açıklığı | 2755 |
| Ağırlık | 1845 kg |
| maksimum genişlik | 1940 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 790 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 1368 |
| Motor kw | 88 kw |
| Motor hp | 118 hp |
| dönme momenti | 88 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 73,4 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | Petrol |
| Yakıt Kapasitesi | 60 liters |
| Eko standart | EURO VI |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |