Genel bilgi
| Yıl | 2012 - |
| Marka | Holden |
| Motor | 1.4 MT (95 HP) |
| Vücut tipi | Compact MPV |
| model | Combo D |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4390 mm |
| Genişlik | 1831 mm |
| Yükseklik | 1845 mm |
| Dingil açıklığı | 2755 |
| Ağırlık | 1845 kg |
| maksimum genişlik | 1940 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 790 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 1364 |
| Motor kw | 70 kw |
| Motor hp | 94 hp |
| dönme momenti | 70 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 60 liters |
| Eko standart | EURO V |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 161 km/h |
| Hızlanma | 15.4 s |
| Yakıt kasabası | 9.3 l/100km |
| Yakıt yol | 5.9 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 7.2 l/100km |