Genel bilgi
| Yıl | 2004 - - |
| Marka | Holden |
| Motor | 1.7 CDTI (100 HP) |
| Vücut tipi | Estate |
| model | Combo Tour |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4332 mm |
| Genişlik | 1684 mm |
| Yükseklik | 1801 mm |
| Dingil açıklığı | 2716 |
| Ağırlık | 1801 kg |
| maksimum genişlik | 1855 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 0 |
| Motor kw | - |
| Motor hp | - |
| dönme momenti | - |
| Yakıt tedariği | - |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | 5 |
| Yakıt | - |
| Yakıt Kapasitesi | 52 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 185/60 R15 |
| Tekerlekler | 6J x 15 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 170 km/h |
| Hızlanma | 12.5 s |
| Yakıt kasabası | 6.6 l/100km |
| Yakıt yol | 4.4 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 5.2 l/100km |