Genel bilgi
| Yıl | 2001 - - |
| Marka | Holden |
| Motor | 1.7 DTI ECOTEC 16V (75 HP) |
| Vücut tipi | Estate |
| model | Combo Tour |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4320 mm |
| Genişlik | 1685 mm |
| Yükseklik | 1800 mm |
| Dingil açıklığı | 2751 |
| Ağırlık | 1800 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1686 |
| Motor kw | 55 kw |
| Motor hp | 74 hp |
| dönme momenti | 55 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 79 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 52 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 175/65 R14 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 155 km/h |
| Hızlanma | 15.5 s |
| Yakıt kasabası | 6.9 l/100km |
| Yakıt yol | 4.9 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 5.8 l/100km |