Genel bilgi
| Yıl | 2012 - |
| Marka | Honda |
| Motor | 2.4 MT (180 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Accord IX |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4890 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Yükseklik | 1465 mm |
| Dingil açıklığı | 2775 |
| Ağırlık | 1465 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | 447 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 2356 |
| Motor kw | 132 kw |
| Motor hp | 177 hp |
| dönme momenti | 132 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 87 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 65 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 225/50 R17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 226 km/h |
| Hızlanma | 9.3 s |
| Yakıt kasabası | 10.8 l/100km |
| Yakıt yol | 6.2 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 7.9 l/100km |