Genel bilgi
| Yıl | 2001 - 2008 |
| Marka | Honda |
| Motor | 1.4 (83 HP) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | Jazz I |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3830 mm |
| Genişlik | 1675 mm |
| Yükseklik | 1525 mm |
| Dingil açıklığı | 2450 |
| Ağırlık | 1525 kg |
| maksimum genişlik | 1470 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1339 |
| Motor kw | 61 kw |
| Motor hp | 82 hp |
| dönme momenti | 61 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 73 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 42 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 185/55 R15 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 170 km/h |
| Hızlanma | 12 s |
| Yakıt kasabası | 6.8 l/100km |
| Yakıt yol | 4.7 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 5.5 l/100km |