Genel bilgi
| Yıl | 2013 - |
| Marka | Hyundai |
| Motor | 5.0 AT (430 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Equus I Facelift Sedan |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5160 mm |
| Genişlik | 1900 mm |
| Yükseklik | 1495 mm |
| Dingil açıklığı | 3045 |
| Ağırlık | 1495 kg |
| maksimum genişlik | 2500 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 5038 |
| Motor kw | 315 kw |
| Motor hp | 422 hp |
| dönme momenti | 315 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 96 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | - |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 245/50 R18 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 240 km/h |
| Hızlanma | 5.8 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |