Genel bilgi
| Yıl | 1986 - 1992 |
| Marka | Hyundai |
| Motor | 2.0i |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Grandeur I |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4865 mm |
| Genişlik | 1725 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Dingil açıklığı | - |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 0 |
| Motor kw | - |
| Motor hp | - |
| dönme momenti | - |
| Yakıt tedariği | - |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | - |
| Yakıt Kapasitesi | - |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |