Genel bilgi
| Yıl | 2005 - - |
| Marka | Hyundai |
| Motor | 3.3 i V6 24V (235) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Grandeur IV |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4895 mm |
| Genişlik | 1865 mm |
| Yükseklik | 1490 mm |
| Dingil açıklığı | 2780 |
| Ağırlık | 1490 kg |
| maksimum genişlik | 2220 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 3342 |
| Motor kw | 172 kw |
| Motor hp | 230 hp |
| dönme momenti | 172 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 92 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 75 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/55 R17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 237 km/h |
| Hızlanma | 7.8 s |
| Yakıt kasabası | 15.1 l/100km |
| Yakıt yol | 7.4 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 10.2 l/100km |