Genel bilgi
| Yıl | 2011 - |
| Marka | Hyundai |
| Motor | 3.3 AT (294 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Grandeur V |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4910 mm |
| Genişlik | 1860 mm |
| Yükseklik | 1470 mm |
| Dingil açıklığı | 2845 |
| Ağırlık | 1470 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | 462 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 3342 |
| Motor kw | 216 kw |
| Motor hp | 289 hp |
| dönme momenti | 216 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 92 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 70 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 245/45 R18 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 223 km/h |
| Hızlanma | 8.4 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 10 l/100km |