Genel bilgi
| Yıl | 1992 - 1996 |
| Marka | Hyundai |
| Motor | 1.5 i (88 HP) |
| Vücut tipi | SUV |
| model | S-Coupe (SLC) |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4215 mm |
| Genişlik | 1640 mm |
| Yükseklik | 1328 mm |
| Dingil açıklığı | 2383 |
| Ağırlık | 1328 kg |
| maksimum genişlik | 1440 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1495 |
| Motor kw | 65 kw |
| Motor hp | 87 hp |
| dönme momenti | 65 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 75,5 mm |
| Silindirlerde valflar | 3 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 45 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 185/60 R14 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 178 km/h |
| Hızlanma | 11.4 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | 7.7 l/100km |