Genel bilgi
| Yıl | 2010 - - |
| Marka | Hyundai |
| Motor | 2.2 CRDi (197 HP) |
| Vücut tipi | SUV |
| model | Santa Fe II |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4650 mm |
| Genişlik | 1890 mm |
| Yükseklik | 1725 mm |
| Dingil açıklığı | 2700 |
| Ağırlık | 1725 kg |
| maksimum genişlik | 2520 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2199 |
| Motor kw | 144 kw |
| Motor hp | 193 hp |
| dönme momenti | 144 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 75 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/65 R17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 190 km/h |
| Hızlanma | 9.8 s |
| Yakıt kasabası | 8.8 l/100km |
| Yakıt yol | 5.6 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 6.8 l/100km |