Genel bilgi
| Yıl | 2008 - - |
| Marka | Hyundai |
| Motor | 2.0 CRDi (150Hp) |
| Vücut tipi | Hatchback |
| model | Sonata V |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4800 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1475 mm |
| Dingil açıklığı | 2730 |
| Ağırlık | 1475 kg |
| maksimum genişlik | 2150 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1991 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hp | 147 hp |
| dönme momenti | 110 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | 83,0 mm |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 70 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 215/60R16 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 203 km/h |
| Hızlanma | 10.7 s |
| Yakıt kasabası | 7.8 l/100km |
| Yakıt yol | 5 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |