Genel bilgi
| Yıl | 1990 - 1995 |
| Marka | Isuzu |
| Motor | 1.6 i 12V (95 HP) |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | Impulse Coupe |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 2 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4150 mm |
| Genişlik | 1695 mm |
| Yükseklik | 1300 mm |
| Dingil açıklığı | 2450 |
| Ağırlık | 1300 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1588 |
| Motor kw | 70 kw |
| Motor hp | 94 hp |
| dönme momenti | 70 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 80 mm |
| Silindirlerde valflar | 3 |
| Gears | 5 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 47 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 185/60 HR14 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 170 km/h |
| Hızlanma | - |
| Yakıt kasabası | 11 l/100km |
| Yakıt yol | 7 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |