Genel bilgi
| Yıl | 2004 - - |
| Marka | Koenigsegg |
| Motor | 4.7 i V8 32V CCR (806 HP) |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | CC |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 2 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4190 mm |
| Genişlik | 1990 mm |
| Yükseklik | 1070 mm |
| Dingil açıklığı | 2660 |
| Ağırlık | 1070 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 4700 |
| Motor kw | 591 kw |
| Motor hp | 792 hp |
| dönme momenti | 591 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 80 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 255/35-335/30 ZR19-20 |
| Tekerlekler | 9.5J-12.5J x 19-20 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 395 km/h |
| Hızlanma | 3.2 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
gün önce
gün önce