Genel bilgi
| Yıl | 1991 - 2001 |
| Marka | Lexus |
| Motor | 300 (223 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | ES (F1,F2) |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4830 mm |
| Genişlik | 1790 mm |
| Yükseklik | 1370 mm |
| Dingil açıklığı | 2670 |
| Ağırlık | 1370 kg |
| maksimum genişlik | 1765 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2995 |
| Motor kw | 164 kw |
| Motor hp | 220 hp |
| dönme momenti | 164 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 87,5 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 70 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 205/70 R15 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 225 km/h |
| Hızlanma | 7.7 s |
| Yakıt kasabası | 11.8 l/100km |
| Yakıt yol | 8.4 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |