Genel bilgi
| Yıl | 2012 - |
| Marka | Lexus |
| Motor | 460 4.6 AT (386 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | LS IV Facelift |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5090 mm |
| Genişlik | 1875 mm |
| Yükseklik | 1465 mm |
| Dingil açıklığı | 2970 |
| Ağırlık | 1465 kg |
| maksimum genişlik | 2455 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 510 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 4608 |
| Motor kw | 283 kw |
| Motor hp | 379 hp |
| dönme momenti | 283 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 8 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 84 liters |
| Eko standart | EURO IV |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/50 R18 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 5.7 s |
| Yakıt kasabası | 15.7 l/100km |
| Yakıt yol | 7.8 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 10.7 l/100km |